Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Kłopoty św. Mikołaja - Filia nr 1

Kłopoty św. Mikołaja - Filia nr 1Wiadomo, że grudzień, to czas wytężonej pracy dla św. Mikołaja i jego pomocników. Przygotowanie tyle prezentów, to nie lada wyzwanie. O tych mikołajowych problemach rozmawialiśmy sobie z dziećmi z grupy "Pszczółki" z Przedszkola Nr 6, które wybrały się dzisiaj do nas z wizytą.

Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały historyjki o małym elfie, który popsuł maszynę w fabryce św. Mikołaja, ale na szczęście wszytko dobrze się skończyło. Na koniec przedszkolaki ożywiały kolorami obrazek ze św. Mikołajem, który ugina się pod ciężarem ogromnego worka z prezentami.