Od poniedziałku, 30 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli przywraca częściowo usługi biblioteczne.

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Filia nr 1 - Historia zabawek i miś z origami

Filia nr 1 - Historia zabawek i miś z origamiGościliśmy dziś w naszej Czytelni uczniów klasy III d z Ps nr 3. Na zajęciach dzieci poznały historię zabawek, opowiadały o swoich ulubionych zabawkach, a także o zabawkach swoich rodziców. Część plastyczną zajęć poświęciliśmy na naukę składania origami,a tematem przewodnim była zabawka znana i lubiana przez wszystkich -  MIŚ.