Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - O polskich symbolach narodowych

Filia nr 1 - O polskich symbolach narodowychW Filii nr 1 odbywały się zajęcia plastyczne, na których uczniowie z SP nr 3 i Szkoły Specjalnej wykonywali kotyliony z okazji zbliżającego się Święta Narodowego Trzeciego Maja. Celem spotkania było przekazanie dzieciom wiedzy o najważniejszych symbolach narodowych Rzeczypospolitej Polskiej, jakimi są: godło, flaga i hymn. Uczniowie dowiedzieli się także, że wszyscy obywatele mają prawo i obowiązek otaczać te symbole szacunkiem.