Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, w ciągu ostatnich kilku dni w Filii nr 1 odbywały się zajęcia dla klas I-III z PS nr 3. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z serią książek Dzieciaki świata autorstwa Martyny Wojciechowskiej. Prezentacja dotyczyła życia, dzieci z różnych stron świata, ich tradycji, zwyczajów oraz sposobów spędzania wolnego czasu.

Pod koniec zajęć uczniowie odgadywali zagadki i rozwiązywali krzyżówkę, która stanowiła utrwalenie zdobytych na lekcji wiadomości.