W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji gościły u nas maluchy z Przedszkola Ene Due Rabe. Pogadanka miała na celu  zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o język ojczysty. Chcieliśmy też pokazać dzieciom piękno naszego języka, dlatego nie zabrakło głośnego czytania wierszy dla dzieci Wandy Chotomskiej.

Zimowe opowieści między regałamiO tym, że zimowy wypoczynek  spędzony w mieście nie musi myć nudny, przekonali się uczestniczy zajęć literacko- plastycznych przygotowanych przez Filię nr 2. W czasie ferii było u nas tłumnie i radośnie. Dzieci miały okazję wykazać się umiejętnościami kreatywnego myślenia oraz rozwijaniem swoich zdolności plastyczno-manualnych.

Czerwiec 2019