OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

"Mały Patriota" - lekcja biblioteczna

"Mały Patriota" - lekcja biblioteczna14 listopada klasa I z PSP nr 4 uczestniczyła w lekcji bibliotecznej pt. ,,Mały Patriota”.Dzieci oglądnęły  prezentację dotyczącą naszych symboli narodowych i poznały definicję słowa patriotyzm. Po wysłuchaniu krótkiej historii odzyskania przez Polskę niepodległości , uczniowie docenili fakt,że teraz żyją w wolnym i niepodległym kraju, używają ojczystego języka i mogą chodzić do polskiej szkoły.

Zajęcia plastyczne poprzedził quiz, sprawdzający zdobytą wiedzę, później rozwiązywaliśmy łamigłówki i rozsypywanki wyrazowe. Na koniec pierwszaki kolorowały rysunki przedstawiające nasze godło narodowe, które teraz zdobią nasz hol.