Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Przedszkolak w bibliotece

Przedszkolak w bibliotece8 lutego w naszej filii gościła grupa 4 latków z Przedszkola nr 1. Była to pierwsza wizyta maluchów w bibliotece. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich, pogadankę mającą na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych dzieci. Maluchy dowiedziały się czym różni się biblioteka od księgarni, jak należy szanować książki oraz zwiedziły nasze agendy.

Dzieciom bardzo podobały się “skarby” jakie można znaleźć w bibliotece i już nie mogą doczekać się kiedy zostaną prawdziwymi czytelnikami.