Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Spotkania z głośnym czytaniem w Filii Nr 2 - redaktor "Echa Dnia"

Spotkania z głośnym czytaniem w Filii Nr 2W dniu 3 czerwca w naszej filii odbyło się spotkanie z głośnym czytaniem w ramach trwającego Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Gościem spotkania był Zdzisław Surowaniec, redaktor „Echa Dnia”.  Dzieci  z zainteresowaniem wysłuchały fragmentu z książki  J.L. Horst pt. „Operacja zjawa” a zaciekawione przygodami małych detektywów poprosiły gościa o przeczytanie kolejnych rozdziałów powieści.

W dalszej części spotkania uczniowie szkoły podstawowej Nr 1 dowiedzieli się o  zawodzie dziennikarza, jak się zbiera materiały do artykułów i jak wygląda praca w redakcji.