Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Jak opiekować się zwierzętami?

Jak opiekować się zwierzętami?W związku z trwającym Światowym Tygodniem Zwierząt, 9 października odwiedziły nas maluchy z Przedszkola nr 1. Podczas pogadanki połączonej z prezentacją, dzieci dowiedziały się jak mają opiekować się swoimi pupilami oraz które gatunki zwierząt są najbardziej zagrożone wyginięciem. W drugiej części spotkania przedszkolaki wzięły udział w quizie o zwierzętach a na zakończenie odbyły się zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe.