OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Mikołajkowe aniołki

Mikołajkowe aniołkiNasza filia 4 grudnia gościła dzieci z kl.I z Katolickiej Szkoły Podstawowej. Spotkanie rozpoczęło się od pogadanki i prezentacji na temat św. Mikołaja biskupa z Mirry. Uczniowie opowiadali o różnych zabawnych sytuacjach związanych z Mikołajem i pozostawionych przez niego prezentach w dziwnych miejscach. W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty plastyczne na których dzieci wykonywały aniołki. Pięknie ozdobione prace dzieciaki zabrały do domu by pochwalić się Mikołajowi, który odwiedzi je już 6 grudnia.