OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Ferie w Filii Nr 2 – Na placu budowy

Ferie w Filii Nr 2 – Na placu budowyPierwszy tydzień ferii w filii nr 2 upłynął pod hasłem „Na placu budowy”. Głównym bohaterem zajęć był Bob Budowniczy, znany uczestnikom z bajek. Dzieci najpierw obejrzały przygotowaną prezentację a następnie tworzyły wizerunek Boba Budowniczego, posługując się różnymi technikami plastycznymi. Gdy już powstały postacie, przyszedł czas by zbudować sprzęt budowlany i inne budowle.

Do wykonania tego zadania posłużyły dzieciom klocki konstrukcyjne Bamp. Podczas zajęć nie zabrakło też zabaw ruchowych, zagadek, łamigłówek, które dzieci bardzo lubią.