Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Ferie w ,,Dwójce" dobiegły do mety

Ferie w ,,Dwojce" dobiegły do metyJak co roku w naszej filii zorganizowane były zajęcia feryjne. Pierwszy tydzień upłynął pod hasłem,, Na placu budowy” z Bobem Budowniczym, w którym największa atrakcją było zbudowanie domku-namiotu. W naszym domku mogliśmy każdego dnia zarówno się bawić , gościć jak i odpoczywać.

Teraz zakończył się tydzień drugi, którego mottem były  ,,historie rodzinne”. Wspólnie opowiadaliśmy o członkach naszych rodzin,  tych bliższych i dalszych, wracając pamięcią do pewnych ciekawych historii i  zwyczajów   jakie panują tylko w naszych domach. W kolejnych dniach robiliśmy laurki dla babci, dla dziadka a nawet ostatniego dnia dla rodziców.  Każda laurka była  robiona przez dzieci według własnego, niepowtarzalnego pomysłu.  Zajęcia plastyczne przeplatane były zabawami ruchowymi, układaniem puzzli, kalamburami , łamigłówkami , graniem w planszówki.
Czytanie wierszy o babci i dziadku pomogły nam w stworzeniu pięknych życzeń, które zostały umieszczone w środku laurek. W ostatni dzień malowaliśmy farbami nasze domy, rodziny i pupili. Opowieściom o zwierzętach i wesołych przygodach z ich udziałem nie było końca.
Niestety  ferie dobiegły końca i  jak potwierdziła nasza mała gromadka dzieciaków, bardzo im się podobały, a uśmiech z twarz im faktycznie nie schodził.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech