Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

,,Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"- zajęcia z elementami biblioterapii

,,Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"- zajęcia z elementami biblioterapiiDnia 17 lutego odbyły się kolejne zajęcia z cyklu ,,Książka integruje -  zajęcia z elementami biblioterapii. Tym razem odwiedziły nas dwie klasy ze Szkoły Specjalnej nr 6 w Stalowej Woli.  Na tym spotkaniu kontynuowaliśmy rozpoczęty miesiąc temu temat o samoakceptacji. Zaczęliśmy od wysłuchania tekstu biblioterapeutycznego pt. ,,Brzydki miś”, który wprowadził nas do lekcji pt. ,,Jak polubić siebie”.

Po wysłuchaniu tekstu, dyskusja skierowana była jak rozpoznać , ze ktoś ma bogate wnętrze? Czy powinno oceniać  ludzi po wyglądzie? Co sprawia , że ja jestem wyjątkowy? Następnie poznawaliśmy swoje mocne strony, tym czym wyróżniamy się wśród innych. Na zakończenie wnioski wysunęły się same, znane nam z przysłowia: ,,Nie szata zdobi człowieka”. Główny cel czyli przekazanie młodzieży wzmocnienia pozytywnego - że każdy z nas jest inny ale wyjątkowy,  został osiągnięty. Na następnych zajęciach umocnimy nasze poczucie wartości poprzez skupienie się na naszych małych i dużych talentach.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech