Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

14 luty Dzień Zakochanych

Na zajęciach z okazji dnia Św.Walentego w Filii nr 2 uczestniczyła klasa III z PSP nr 1. Spotkanie składało się z dwóch części, w pierwszej odbyło się głośne czytanie wierszy o miłości, które miały zainspirować dzieci do układania życzeń walentynkowych. Uczniowie wysłuchali też pogadanki połączonej z prezentacją na temat patrona zakochanych.

Podczas drugiej części zajęć, uczniowie wykonywali piękne kartki, układali i zapisywali życzenia a następnie obdarowywali się wzajemnie. Podsumowaniem spotkanie było stwierdzenie, że Dzień Św. Walentego to dodatkowa okazja do powiedzenia komuś “lubię Cię” czy “ kocham”. Bardzo miło jest obdarować kogoś anonimową kartą walentynkową jak i ją otrzymać.