Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Tajemnice bajek i baśni - zajęcia z elementami biblioterapii

9 maja w Filii nr 2 odbyło się kolejne spotkanie z uczniami ze Szkoły Specjalnej nr 6 w Stalowej Woli. Tym razem wspólnie odpowiadaliśmy na pytanie “Jakie tajemnice kryje nasza biblioteka”? Spotkanie rozpoczęło się od głośnego czytania bajeczki pt.”Ciekawski George w bibliotece”. Następnie dzieci zwiedziły poszczególne agendy, dowiedziały się jak zostać naszym czytelnikiem oraz jakie książki i czasopisma znajdują się w bibliotece.

Na zakończenie każdy mógł sprawdzić zdobyte wiadomości podczas rozwiązywania rebusów i quizów.