Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

"Jak piękne są wspomnienia"

"Jak piękne są wspomnienia"W dniu 12 lipca pomimo wakacyjnego okresu filię nr 2 odwiedzili po raz kolejny członkowie Parafialnego Klubu Seniora. Tematem spotkania były pamiętniki i wspomnienia . Seniorzy na początek zapoznali się z bogatym i ciekawym zbiorem wspomnień i pamiętników znanych ludzi ( aktorów, piosenkarzy, sportowców i innych).

Zachęceni i zainspirowani cytowanymi fragmentami książek, sami zaczęli wspominać swoje dzieciństwo i przeszłe lata. Czas spotkania okazał się za krótki aby można było wyczerpać temat do końca.