OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Wrześniowe czytanie na powitanie

Wrześniowe czytanie na powitanieDnia 21 września w związku ze wznowieniem akcji "Poczytajki dla malucha", Filia nr 2 gościła  dzieci z Przedszkola Ene Due Rabe. Zarówno starzy bywalcy  jak i nowo przybyłe dzieci ze skupieniem wysłuchały czytanych bajek i chętnie odpowiadali na pytania.

Zakupiona nowa seria pt. "Poszukiwacze na tropie" bardzo spodobała się starszakom , maluchy natomiast wybierały książki zabawki a szczególnie z serii "Figlarne oczka" i "Dbam o zdrowie". Wypożyczone książeczki będą umilać dzieciakom deszczowe popołudnia.