Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Poczytajki dla malucha w Filii nr 2

Poczytajki dla malucha w Filii nr 2Wizyta przedszkolaków z Ene Due Rabe w dniu 27 października rozpoczęła się głośnym czytaniem bajeczek. Nowo zapisani najmłodsi czytelnicy z zaciekawieniem zwiedzali odział dla dzieci i przeszukiwali zakamarki biblioteki, starsi wymieniali bajki i pomagali młodszym w wyborze książki- zabawki.

Na listopadowe spotkanie dzieciaki już wybrały tytuły bajeczek, które chciałyby posłuchać.