Welcome to MBP Stalowa Wola   Click to listen highlighted text! Welcome to MBP Stalowa Wola Powered By GSpeech

Wszystkie książki mówią...

Wszystkie książki mówią...Wizyta nowej grupy z Przedszkola nr 1 w dniu 9 listopada rozpoczęła się wycieczką po bibliotece. Dzieci zwiedziły wszystkie agendy i zapoznały się zasadami ułożenia książek w działach przeznaczonych dla nich. Pogadanka na temat wartości i zalet książek rozpoczęła się głośnym czytaniem bajeczki pt. “Kamyczek w bibliotece”.

Maluchy dowiedziały się o formalnościach związanych z zapisem czytelnika, z zasadami wypożyczania i terminowego zwrotu książek oraz z zasadami korzystania z czasopism dziecięcych. Spotkanie zakończyło się rozmową z przedszkolakami jak należy obchodzić się z wypożyczoną książką.