Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

"Zabawy z Mikołajem"

Zabawy z MikołajemW dniu 5 grudnia Filię nr 2 odwiedziły dzieci z kl.0 z PSP nr 4. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji o Św. Mikołaju, biskupie z Mirry. Dzieci poznały legendę o jego dobroczynności i pomocy potrzebującym a następnie wysłuchały czytanki o pomocnikach św. Mikołaja.

W drugiej części maluchy aktywnie uczestniczyły w zabawach, rozwiązując przygotowane zagadki i zadania. Zajęcia zakończyły zabawy plastyczne – dzieci ozdabiały choinki z papieru.