Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Święty Mikołaj wchodzi kominem

Święty Mikołaj wchodzi kominemW przedświątecznym okresie maluchy z przedszkola  Ene Due Rabe gościły w Filii nr 2 na głośnym czytaniu bajeczek o tej tematyce. Ogniki, Elfiki i Kropelki wysłuchały opowiadania Mariusza Niemyckiego pt.”Święty Mikołaj wchodzi kominem” oraz ” Święty Mikołaj – dar dawania”.

Wysłuchane historie zachęciły dzieci do rozmowy o prezentach gwiazdkowych, które pragną znaleźć pod choinką w wigilijny wieczór. Rozgadane przedszkolaki wniosły do naszej biblioteki ciepły, magiczny nastrój świąt bożonarodzeniowych.