Od poniedziałku, 30 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli przywraca częściowo usługi biblioteczne.

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Świeć, gwiazdeczko, świeć!

Świeć, gwiazdeczko, świeć!20 i 21 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie z przedszkolakami z grupy Jaskółek i Zuchów. Rozpoczęło się głośnym czytaniem bajek pt.”Mały renifer chce się bawić” i “Pierwsza gwiazdka”. Następnie maluchy wysłuchały pogadanki o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych.

Chętnie odpowiadały na pytania związane z wieczerzą wigilijną, choinką i prezentami. Wspólnie śpiewaliśmy pastorałki a na zakończenie dzieci kolorowały świąteczne obrazki.