OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

" W przyjaźni z książką " - pogadanka

" W przyjaźni z książką " - pogadanka9 maja dzieci z klasy III z PSP nr 1 wzięły udział w pogadance i prezentacji multimedialnej na temat książki i biblioteki, której celem było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Uczniowie zapoznali się z różnymi rodzajami książek, różniących się formatem, szatą graficzną oraz treścią a mającymi wspólne cechy w swojej budowie.

Podczas spotkania dzieci poznały poszczególne elementy budowy książki a zdobytą wiedzę mogły utrwalić w zgaduj-zgaduli “TAK-NIE”. W drugiej części zajęć wykonywały kolorowe zakładki do książki według własnego pomysłu.