OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Poczytajki dla malucha - zabawy nie tylko z książką

Poczytajki dla malucha - zabawy nie tylko z książkąMaluchy z Przedszkola Ene Due Rabe wzięły udział w zabawach literackich zorganizowanych w naszej filii z okazji Tygodnia Bibliotek. Dzieci wysłuchały głośnego czytania wierszyków i rymowanek, które chętnie powtarzały. Zabawy z piłką i z maskotkami były urozmaiceniem krótkiej pogadanki związanej z promowaniem czytelnictwa i bibliotek.

Przedszkolakom bardzo spodobała się taka przygoda z książką w bibliotece w której można się świetnie bawić oraz sympatyczne spędzić czas. Na zakończenie wizyty dzieci zostały obdarowane zakładkami, które obiecały używać do wypożyczonych książeczek.