A- A A+

,,Podróż mojego życia"

,,Podróż mojego życia"W dniu 20 czerwca w Filii nr 2 odbyło się spotkanie czytelnicze dla członków Parafialnego Klubu Seniora “Na Zatorzu”. Cykl „Spotkania z dobrą książką” jest okazją  do prezentowania dobrych czytadeł znanych lub mniej znanych pisarzy oraz do zapoznania się z książkami z różnych dziedzin życia i wiedzy o nim. Hasło środowego spotkania brzmiało: „Podróż mojego życia. Ta, która już była;  ta, o której marzę. Miejsce, które mnie urzekło”.

Podróżując, chcemy przeżyć przygodę swojego życia, odkrywać nowe, nieznane miejsce. Uczestnicy Klubu Seniora podczas wizyty w bibliotece  dzielili się swoimi wspomnieniami z  wędrówek  po Polsce i innych krajach. Miejscami, które ich urzekły okazały się m.in.  Mazury, Bieszczady oraz spacery nad Bałtykiem. O czym marzą?; o podróży do miejsc, które warto zobaczyć i odkryć  -  „Bo Piękna Nasza Polska Cała”. Seniorzy zapoznali się także z literaturą podróżniczą, reportażami, dziennikami i  oraz przewodnikami po Polsce i innych krajach.

Następne spotkanie czytelnicze dla seniorów z Klubu Parafialnego „Na Zatorzu” odbędzie się we wrześniu a tematem przewodnim będzie gwara z różnych regionów Polski.

Katalog on-line

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin