OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Podróż po ZOO zakończona

Podróż po ZOO zakończonaTegoroczne wakacyjne spotkania w bibliotece dobiegły końca. Miały na celu zachęcenie dzieci do czynnego i aktywnego spędzania czasu wolnego w grupie rówieśników. Podczas zajęć spędzaliśmy czas przy wspólnej zabawie, poznawaliśmy życie i zwyczaje zwierząt od naszych domowych po drapieżne i egzotyczne. Dzieci rozwijały swoje talenty plastyczne wykonując poznane zwierzątka z różnych  materiałów.

Powstały m.in.sowy z guzików, słonie i papugi z papierowych talerzyków, jeże z patyczków i wspólnie namalowany farbami podwodny świat. Graliśmy również w gry planszowe, rysowaliśmy, oglądaliśmy filmy, bawiliśmy się. Na ostatnich zajęciach odbył się bal z poczęstunkiem  na którym na wesoło pożegnaliśmy wakacje.