Kubuś Puchatek i przyjacieleW piątkowy ranek bibliotekę w Rozwadowie odwiedziły maluszki ze szkolnej zerówki. Na ostatnim spotkaniu dzieciom tak spodobały się przygody Kubusia Puchatka, że dzisiaj postanowiliśmy przybliżyć wszystkich mieszkańców Stumilowego Lasu. Na początek była głośno czytana śmieszna historyjka „Miodowe drzewko”, a następnie dzieci krótko charakteryzowały bohaterów bajki.

Pracowite zajęcia w Filii nr 313 listopada, w Filii nr 3, klasa III uczestniczyła w zajęciach „Czytanie ze zrozumieniem” . Uczniowie w skupieniu pracowali nad tekstem i bardzo dobrze rozwiązali zadania do niego. Następnie z okazji bardzo powoli zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci zrobiły piękne choinki z rolek po papierze.

Luty 2019