Dzień Dinozaura w Filii nr 3We wtorek, 26 lutego, obchodzony jest Dzień Dinozaura. Klasa IA jak większość dzieci uwielbia dinozaury mimo, że są tak ogromne i drapieżne. Dla wielu uczniów zajęcia w bibliotece były powtórką wiadomości o tych prehistorycznych zwierzętach, ale byli też i tacy, którzy z zainteresowaniem wysłuchali ciekawostek o pracy paleontologa i nawet sami zabrali się do wyszukiwaniu w kaszy szkieletu dinozaurów.

Warsztaty plastyczne w Filii nr 3W Filii nr 3, w środowe przedpołudnie odbyły się warsztaty plastyczne w zimowej szacie.  Klasa IIIa ochoczo zabrała się do pracy. Na początek uczniowie przygotowali „śnieżne drzewko” z folii aluminiowej, a następnie niedźwiedzia polarnego na kolorowym tle z bibuły. Obydwie prace przepięknie zdobią nasz biblioteczny hol. Rodziców i czytelników zapraszamy do podziwiania prac.

Maluszki w Filii nr 3W naszej filii jest zawsze gwarno i wesoło za sprawą milusińskich z Przedszkola nr 5 w Rozwadowie. Dzieci złożyły nam już kolejną świąteczną wizytę i przy okazji miło spędziły czas w bibliotece oglądając „choinkowe nowości książkowe” oraz rozwiązując krzyżówkowe zagadki. Na pamiątkę naszego spotkania maluszki zrobiły Mikołaja z papieru.

Kwiecień 2019