Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godzinka z bajką w Filii nr 3

Godzinka z bajką w Filii nr 3W czwartek, 7 marca, naszą filię w Rozwadowie odwiedziły maluszki z Przedszkola nr 5. Dzieci przybyły na zajęcia z cyklu „Godzinka z bajką” i wysłuchały niezwykłej opowieści Fenka,  bohatera książek bardzo lubianego  przez dzieci.  Nawiązując do czytanej historyjki „Moje drzewko” przedszkolaki w części plastycznej wykleiły piękne, wiosenne drzewo z wacików.