Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Wróbelek Elemelek w Filii nr 3

Wróbelek Elemelek w Filii nr 38 marca, przedszkolaczki z grupy Tygryski wzięły udział w zajęciach „Piątki z książką” w Filii nr 3. Dzieci w to piątkowe przedpołudnie z wielką uwagą wysłuchały jednej z wielu przygód wróbelka Elemelka, a następnie wykorzystując papier, kredki i piórka wykonały pięknego wróbelka. Wszystkie ptaszeczki zdobią nasz hol biblioteczny.