Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Znowu czytamy bez mamy...w Filii nr 3

Znowu czytamy bez mamy...w Filii nr 3W czwartkowe przedpołudnie oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej nr 9 wziął udział w kolejnym spotkaniu „Czytamy bez mamy”. Tym razem głośno była czytana baśń „Piękna i bestia”, zakończona krótką pogadanką o tym, że nie ważne jest jak człowiek wygląda , ale czy ma dobre serce.

Następnie dzieci nie tylko pokolorowały bohaterów baśni, ale też przygotowały przecudnej urody wiosenne prace plastyczne. Jak zwykle można podziwiać je w naszym bibliotecznym holu. Zapraszamy!