Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Bibliotecznie i plastycznie w Filii nr 3

Bibliotecznie i plastycznie w Filii nr 3W piątkowe przedpołudnie uczniowie klasy IIIa dowiedzieli się jaką drogę musi przebyć książka, by trafiła do rąk czytelników. Krótka charakterystyka zawodów związanych z powstawaniem książki pozwoliła dzieciom poznać pracę wydawcy, łamacza, drukarza czy introligatora. W drugiej części zajęć każdy uczeń wykonał zajączka z wełny, bo przecież Święta Wielkanocne tuż, tuż.