Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Wiosna już, Wielkanoc tuż, tuż

Wiosna już, Wielkanoc tuż, tuż3 kwietnia klasa Ia uczestniczyła w zajęciach „Wiosna już, Wielkanoc tuż, tuż”. Zajęcia literacko-plastyczne miały na celu przybliżenie dzieciom zwyczajów i tradycji Świąt Wielkanocnych oraz zapewnienie uczniom fajnej zabawy. Klasa Ia błyskawicznie rozwiązała krzyżówkę i zaszyfrowane hasła, by równie błyskawicznie wziąć się za wełniane jajeczka. Urocze prace zdobią nasz biblioteczny hol.