Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Świat bajek w Filii nr 3

Świat bajek w Filii nr 3W upalny, środowy poranek naszą rozwadowską filię odwiedziły maluszki z Przedszkola nr 5. Dzieci uczestniczyły w cyklu zajęć „Świat bajek”, na których głośno czytana była historia „Pinokia”. Przedszkolaczki od razu rozpoznały bohatera dzisiejszych zajęć nie tylko dlatego, że był z drewna ale z powodu wydłużającego się nosa, gdy kłamał. Był czas na kolorowanki, zagadki i „bystre oko” oraz wesołe zabawy  w bibliotece.