Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Świat bajek w Filii nr 3

Świat bajek w Filii nr 3W upalny, środowy poranek naszą rozwadowską filię odwiedziły maluszki z Przedszkola nr 5. Dzieci uczestniczyły w cyklu zajęć „Świat bajek”, na których głośno czytana była historia „Pinokia”. Przedszkolaczki od razu rozpoznały bohatera dzisiejszych zajęć nie tylko dlatego, że był z drewna ale z powodu wydłużającego się nosa, gdy kłamał. Był czas na kolorowanki, zagadki i „bystre oko” oraz wesołe zabawy  w bibliotece.