Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Zakończyliśmy "czytanie bez mamy" w Filii nr 3

Zakończyliśmy "czytanie bez mamy" w Filii nr 3W czwartkowe, upalne przedpołudnie filię w Rozwadowie odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego z PSP nr 9 . Mimo nie sprzyjających warunków pogodowych  maluchy grzecznie wysłuchały kolejnej baśni czytanej z cyklu „Czytamy bez mamy”. Dzisiaj była to historia „Jasia i Małgosi”.

Ta wyjątkowo zdolna grupa przedszkolna błyskawicznie rozprawiła się z zadaniami do czytanej wcześniej baśni, a następnie kolorowała portrety Jasia i Małgosi, by w czasie wakacji czytelnicy mogli podziwiać powieszone prace dzieci. Ponieważ to nasze ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i kredki za zapał i zaangażowanie na naszych spotkaniach z książką.