Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 9:00 - 16:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 9:00 - 16:00; sobota: nieczynne

Brzechwomania dla najmłodszych w Filii nr 3

Brzechwomania dla najmłodszych w Filii nr 3W piątkowe przedpołudnie naszą filię biblioteczną w Rozwadowie odwiedziły maluchy z Oddziału przedszkolnego z PSP nr 9. Okazją do tego spotkania był cykl  - „Piątki z książką”, skierowany do wszystkich dzieci przedszkolnych, dla których obcowanie z literaturą dziecięcą jest niezwykle ważne. Ten rok szkolny zaczęliśmy od „Brzechwomanii” czyli głośnego czytania wierszy Jana Brzechwy, zagadek i kolorowanek do czytanych utworów.

Przy czytaniu dobrze bawiły się nie tylko przedszkolaki , ale i dorośli, gdyż wesołe wiersze Jana Brzechwy to  świetna zabawa.
Dzieci dowiedziały się również o zasadach korzystania ze zbiorów bibliotecznych oraz akcji „Mała książka – Wielki człowiek”.