Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Magiczny świat misia o małym rozumku w Filii nr 3

Magiczny świat misia o małym rozumku w Filii nr 3Klasa Ia po raz pierwszy w tym roku szkolnym odwiedziła naszą bibliotekę z okazji zajęć  „Magiczny świat misia o małym rozumku”. Dzieci nie tylko poznały bohaterów Stumilowego lasu, ale też potrafiły określić cechy charakteru każdego z nich. Oczywiście jak to w bibliotece nie obyło się bez głośnego czytania, a po wesołej lekturze pierwszaki zabrały się za „Tygryskowi inspiracje czyli jesienne drzewko malowane pomponami”. Prace już wiszą w holu biblioteki.