Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Malowanie na dywanie w Filii nr 3

Malowanie na dywanie w Filii nr 3W piątkowe przedpołudnie w Filii nr 3 było gwarno od samego rana dzięki maluchom z oddziału przedszkolnego z PSP nr 9. Dzieci z ogromną ciekawością zabrały się do malowania na dywanie tworząc kolorowe kontury jesiennych liści. Po ciężkiej pracy trzeba się zrelaksować toteż przedszkolaczki ćwiczyły celność rzucając piłeczkami do kosza, rozwiązywały błyskawicznie  łamigłówki, bo wiadomo, że „przedszkolak potrafi”.