Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Czarek Komarek i spotkanie z książką

Czarek Komarek i spotkanie z książkąFilia nr 3 od kilku tygodni prowadzi zajęcia dla przedszkolaków z cyklu „Kolorowe zwierzaki i strachy na lachy”, na których dzieci poznają życie i zwyczaje motylków, biedronek, żółwi i trzmieli. A we wtorek maluszki spotkały się z „Czarkiem Komarkiem” i po wysłuchaniu historyjki był czas na pogadankę o komarach.  W części plastycznej przedszkolaki przygotowały wspaniałe prace plastyczne, które cieszą oczy naszych czytelników. Jak zwykle był też czas na harce i swawole.