Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Czytanie to świetna zabawa w Filii nr 3

Czytanie to świetna zabawa w Filii nr 3O tym, że czytanie to świetna zabawa wiedzą doskonale pierwszaki z PSP nr 9 w Rozwadowie. Od kilku tygodni dzieci przychodzą do biblioteki, by posłuchać  głośno czytanych książeczek o przygodach Kubusia Puchatka. Dzisiaj była to „Zabawa w piratów”, której w skupieniu uczniowie pięknie  wysłuchali, a następnie szukali różnic na ilustracjach, odgadywali zagadki i charakteryzowali mieszkańców Stumilowego Lasu. A ponieważ Kłapouchy ciągle gubi ogon, to dzieci ochoczo zabrały się do przypinania zguby.

Był też czas na zrobienie pirata z talerzyka, którego pierwszaki zabrały ze sobą do domu.