Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Zabawy z solą w Filii nr 3

Zabawy z solą w Filii nr 3We wtorkowe przedpołudnie uczniowie klasy 3a uczestniczyli w zajęciach plastycznych dla „kreatywnych moli książkowych”. Jest to wyjątkowa klasa pod względem zachowania, wypożyczania książek , ale też i pomysłowości. Dzieci ochoczo  zabrały  się do pracy, a było jej mnóstwo. Trzeba najpierw uzyskać piękny kolor pocierając kredą w soli, a następnie stworzyć wspaniałą kolorystykę  w butelkach.

Ale to nie koniec, bo buteleczki należy ciekawie ozdobić, a dzieci to potrafią. W nagrodę za trud włożony w zajęcia uczniowie dostali łakocie.