Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

To ja, sowa - zajęcia edukacyjno-plastyczne w Filii nr 3

To ja, sowa - zajęcia edukacyjno-plastyczne w Filii nr 3Miło i w przyjemnej atmosferze upłynął nam czwartkowy poranek, kiedy to klasa Ia przybyła na zajęcia edukacyjno-plastyczne pt. „To ja, sowa”. Uczniowie dowiedzieli się jak zbudowana jest sowa, czy ma szpony czy paznokcie, czy żywi się tylko myszami, gdzie żyje sowa śnieżna. Największe zainteresowania wzbudziła najmniejsza sowa „kaktusówka” i największa „puchacz zwyczajny”.

Ale nie mniejszym powodzeniem cieszyły się: „sowa rybiarka”, „puchacz wirgilijski” czy piękna „sowa śnieżna”. Po dawce informacji były zagadki i własnoręcznie zrobione sowy ze słoików.