OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Uczniowie PSP nr 9 na zajęciach edukacyjno-plastycznych w rozwadowskiej filii

Uczniowie PSP nr 9 na zajęciach edukacyjno-plastycznych w rozwadowskiej filiiŚwięta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla wszystkich, zwłaszcza dla dzieci. W świątecznym nastroju klasa IIa przygotowała piękne choinki wykorzystując swą kreatywność, ale też posługując się wiedzą na temat zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych w Polsce. Filia nr 3 jest ozdobiona pracami plastycznymi uczniów i przedszkolaków. Zapraszamy do podziwiania.