Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Przedszkolaczki na spotkaniu z książką

Przedszkolaczki na spotkaniu z książkąW Filii nr 3 od dwóch tygodni, codziennie, odbywają się zajęcia o tematyce świątecznej. Uczniowie i przedszkolaki, którzy współpracują z naszą filią szczególnie lubią okres przedświąteczny, gdyż w bibliotece jest wtedy bardzo kolorowo. Jak zwykle jest głośne czytanie, zadanka, krzyżówki . Wszystko w klimacie bożonarodzeniowym. A prace plastyczne dzieci są piękne, bo przy ich wykonaniu każdy włożył mnóstwo serca i zapału.