OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Przedszkolaczki na spotkaniu z książką

Przedszkolaczki na spotkaniu z książkąW Filii nr 3 od dwóch tygodni, codziennie, odbywają się zajęcia o tematyce świątecznej. Uczniowie i przedszkolaki, którzy współpracują z naszą filią szczególnie lubią okres przedświąteczny, gdyż w bibliotece jest wtedy bardzo kolorowo. Jak zwykle jest głośne czytanie, zadanka, krzyżówki . Wszystko w klimacie bożonarodzeniowym. A prace plastyczne dzieci są piękne, bo przy ich wykonaniu każdy włożył mnóstwo serca i zapału.