OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Kreatywność dzieci nie ma granic

Kreatywność dzieci nie ma granicFilia nr 3 już po raz drugi zorganizowała dla trzecioklasistów zajęcia, na których mogą wykazać się pomysłowością. Najpierw błyskawicznie wykonali działania matematyczne, by odkryć hasło świątecznych zajęć, a następnie rebusy, zgadywanki słów i krzyżówka poszła równie szybko. Ten pośpiech spowodowany był chęcią wykonania domków z ciastek, przy których można połasuchować. Efekty zaangażowania dzieci widać na zdjęciach.