Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Więcej informacji

Książka moim przyjacielem, więc gdzie idę - do biblioteki oczywiście! - zajęcia literackie w Filii nr 3

Z okazji Tygodnia Bibliotek,  Filię nr 3 odwiedziła klasa III b z PSP nr 9. Na zajęciach literackich były kalambury, krzyżówki, zgadywanki oraz plątaninki. Trzeba było wykazać się ogromną znajomością lektur z klas I-III i jak się okazało, nie było to takie trudne zadanie dla uczniów trzeciej B. Kolejne łamigłówki były błyskawicznie przez nich rozwiązywane.

Dodatkowo dzieci podzielone na dwie grupy rywalizowały ze sobą o jak największą liczbę punktów. Nagrodą za zaangażowanie były łakocie.