Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Pracowite zajęcia w Filii nr 3

Kolejna klasa z PSP nr 9, przygotowywała laurki dla swoich mam i dla zbliżającego się małymi krokami Dnia Taty.  Dzieci z wielkim oddaniem pracowały, by ich laurki były najpiękniejsze na świecie. Mamy nadzieję, że sprawią one rodzicom wiele radości.

Jak zwykle spotkanie w bibliotece, jest też okazją do przypominania  dzieciom Kodeksu Klasy Ia, który uczniowie obiecali przestrzegać. Za dobre zachowanie i koleżeńską postawę dzieci otrzymują „uśmiechniętą buźkę”. Niestety bywa też i tak, że niektórzy dostają „smutne minki”. Do końca roku szkolnego jest jeszcze trochę czasu, więc jest też okazja do poprawy  swojego zachowania. Wyniki zaznaczane są na tablicy przez dzieci, po wcześniejszym ustaleniu kto był grzeczny.