OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

"O królewnach grymaśnicach... i zdrowym odżywianiu..." w Filii nr 3

"O królewnach grymaśnicach... i zdrowym odżywianiu..." w Filii nr 3Uczniowie z I kl. Technikum architektury krajobrazu ZS Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia kukiełkowego pt. „O królewnach grymaśnicach…” Przedstawiając historię królewien, marzących o słodyczach i fast foodach, a grymaszących na widok warzyw, sugestywnie przekazali zasady właściwego żywienia.

Podczas wizyty w Miejskiej Bibliotece Publicznej młodzież w ciekawy sposób na pewno przekonała dzieci do zdrowego odżywiania się.