OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Dzień Dinozaura w Filii nr 3

Dzień Dinozaura w Filii nr 3Zbliżający się Dzień Dinozaura (26.02) był okazją do przeprowadzenia w bibliotece zajęć edukacyjno-plastycznych. Na początek była garść informacji, krótka pogadanka o „strasznych jaszczurach” , a następnie zagadki, łamigłówki i „bystre oko”. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą, szybkością i spostrzegawczością.

Zabawiły się też w paleontologów i odkopywały szkielety dinozaurów, a  w części plastycznej każdy uczeń stworzył kontury swojego dinozaura.