Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Filii nr 3

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Filii nr 3W piątek, 9 czerwca Filię nr 3 odwiedziły dwie klasy Ia i IIc z PSP nr 9 w Rozwadowie z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Zaproszonym gościem do głośnego czytania okazał się Czesław Gorczyca prezes Seniorów Lotniska Aeroklubu Stalowowolskiego – Lotnisko Turbia.

Na początku uczniowie wysłuchali historii lotnictwa, a następnie książeczki „Mam przyjaciela pilota” z serii Mądra Mysz.